Izisombululo zethu ziyaqatshelwa kakhulu kwaye zithembekile ngabathengi kwaye ziya kuhlangabezana neemfuno zezimali nezentlalo ezitshintsha rhoqo zeP-Audio Style 15″ Speaker Parts Basket, Wamkelekile ukuthetha nathi ukuba unomdla kwisisombululo sethu, siza kukunika ixabiso elingaphezulu leQuality kunye nelebhile yePrice.
Izisombululo zethu ziyaqatshelwa kwaye zithembekile ngabathengi kwaye ziya kuhlangabezana neemfuno zemali nezentlalo ezitshintsha rhoqoI-China PA Frame kunye ne-PA Speaker Ixabiso leenxalenyeNjengoko ukuhlanganiswa koqoqosho lwehlabathi kuzisa imingeni namathuba kushishino lwe-xxx, inkampani yethu, ngokuqhubeka nokusebenzisana kwethu, umgangatho kuqala, ubuchule kunye nenzuzo efanayo, siqinisekile ngokwaneleyo ukuba singanika abathengi bethu izisombululo ezifanelekileyo, ixabiso elikhuphisanayo kunye nenkonzo entle, kunye nokwakha ikamva eliqaqambileyo phantsi komoya wokuphakama, ngokukhawuleza, namandla kunye nabahlobo bethu kunye ngokuqhubeka noqeqesho lwethu.
Umzuzu-1
Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca umaleko osezantsi, irakhi yengobozi yokucoca umaleko osezantsi, Ingobozi yemodyuli yomaleko osezantsi,
Ifakwe kwisixhobo sokuhlamba esinomgangatho omnye, ophindwe kabini okanye ophindwe kathathu, ifakwe kwiimodyuli ezahlukeneyo zokujova, iiglasi zelebhu ezisetyenziswa kwakhona, iiseramikhi, iiplastiki, intsimbi engatyiwayo njalo njalo.
| Izinto eziphathekayo | 316LSintsimbi engenasici |
| Umbala | Intsimbi yeMatteStainless |
| Irola yomsebenzi | Sibhozo |
| Umlawuli wesikhundla | Mbini |
| Ifreyimu yebhasikithi yokutyhala ngokucinezela | 550mm |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
Irakhi yebhasikithi enoqhagamshelo lwemodyuli
Igumbi lokucoca eliphuma ngesandla kunye negumbi lokucoca eliphuma ngesandla
Ifakwe kuzo zombini izikhokelo zentsimbi engagqwaliyo
Faka amanzi ngokukhawuleza, uhlambe amanzi usuka ngasemva kwesikhokelo segumbi uye kwimodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 158mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 528mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 566mm |
| Ukusinda okushiyekile | 3kg |