Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca inaliti, irakhi yengobozi yokucoca inaliti, imodyuli yenaliti
Isetyenziselwa ukucoca izinto zeglasi zelebhu, ezifana neflaski ye-erlenmeyer, iflaski engunxantathu, iflaski esezantsi ejikelezileyo, iflaski esezantsi ethe tyaba, iflaski yevolumu, nesilinda yokulinganisa.
| Izinto eziphathekayo | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Umbala | Intsimbi engatyiwayo ethe tyaba |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
| Impumlo yokufaka inaliti | ф6mmxH220mm |
| Inani leempumlo | 10pcs |
| Inani labanini | 10pcs |
| Ukubeka iziqwenga zentwasahlobo kwindawo yazo | 10pcs |
| Ukwaleka kwabanini | PA |
Irakhi yebhasikithi yokucoca imodyuli yohlobo lwenaliti ene-port yokudibanisa
Layisha ngasekhohlo nasekunene kwebhasikithi yemodyuli
Faka amanzi acocekileyo angena ngokukhawuleza kwingobozi yemodyuli uye kwi-nozzle yemodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 253mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 140mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 488mm |
| Ukusinda okushiyekile | 1kg |