Umzuzu-1
Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca inaliti, irakhi yengobozi yokucoca inaliti, imodyuli yenaliti
Isetyenziselwa ukucoca izinto zeglasi zelebhu, ezifana neflaski ye-erlenmeyer, iflaski engunxantathu, iflaski esezantsi ejikelezileyo, iflaski esezantsi ethe tyaba, iflaski yevolumu, nesilinda yokulinganisa.
| Izinto eziphathekayo | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Umbala | Intsimbi engatyiwayo ethe tyaba |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
| Impumlo yokufaka inaliti | ф2.5mmxH110mm |
| Inani leempumlo | 36pcs |
| Isibambi somnqamlezo | 36pcs |
Irakhi yebhasikithi yokucoca imodyuli yohlobo lwenaliti ene-port yokudibanisa
Layisha ngasekhohlo nasekunene kwebhasikithi yemodyuli
Faka amanzi acocekileyo angena ngokukhawuleza kwingobozi yemodyuli uye kwi-nozzle yemodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 114mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 204mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 511mm |
| Ukusinda okushiyekile | 3.5kg |