Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca inaliti, irakhi yengobozi yokucoca inaliti, imodyuli yenaliti
Isetyenziselwa ukucoca iipayipi.
| Izinto eziphathekayo | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Umbala | Intsimbi engatyiwayo ethe tyaba |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
| Inani leempumlo | 119pcs |
| Ukuphakama kwesakhelo | 150mm |
Irakhi yebhasikithi yokucoca imodyuli yohlobo lwenaliti ene-port yokudibanisa
Layisha ngasekhohlo nasekunene kwebhasikithi yemodyuli
Faka amanzi acocekileyo angena ngokukhawuleza kwingobozi yemodyuli uye kwi-nozzle yemodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 189mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 190mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 485mm |
| Ukusinda okushiyekile | 4.15kg |