Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca inaliti, irakhi yengobozi yokucoca inaliti, imodyuli yenaliti
ingathwala ii-pipettes ezingama-56pcs, iityhubhu ze-centrifuge ezingama-56pcs, iityhubhu zovavanyo, ibhotile engenanto ephezulu, njl.
| Izinto eziphathekayo | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Umbala | Intsimbi engatyiwayo ethe tyaba |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
| Impumlo yokufaka inaliti | ф2.5mmxH110mm |
| Inani leempumlo | 112pcs |
| Izihlalo zeepipettes | 56pcs |
| Isibambi somnqamlezo | 56pcs |
Irakhi yebhasikithi yokucoca imodyuli yohlobo lwenaliti ene-port yokudibanisa
Layisha ngasekhohlo nasekunene kwebhasikithi yemodyuli
Faka amanzi acocekileyo angena ngokukhawuleza kwingobozi yemodyuli uye kwi-nozzle yemodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 190mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 190mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 494mm |
| Ukusinda okushiyekile | kg |