Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca inaliti, irakhi yengobozi yokucoca inaliti, imodyuli yenaliti
Ingacoca ii-pipette ezingama-28, ii-28 zeebhotile zesampuli kunye ne-9pcs erlenmeyer flask, iflask, iflask yevolumu, njl.njl.
| Izinto eziphathekayo | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Umbala | Intsimbi engatyiwayo ethe tyaba |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
| Impumlo yokufaka inaliti | ф 2.5 mmxH110mm if 4 mmxH160mm if 6 mmxH220mm |
| Inani leempumlo | 65pcs |
| Izihlalo zeepipettes | 28pcs |
| Isibambi somnqamlezo | 28pcs |
| Inani labanini | 9pcs |
| Ukubeka iziqwenga zentwasahlobo kwindawo yazo | 9pcs |
| Ukwaleka kwabanini | PA |
Irakhi yebhasikithi yokucoca imodyuli yohlobo lwenaliti ene-port yokudibanisa
Layisha ngasekhohlo nasekunene kwebhasikithi yemodyuli
Faka amanzi acocekileyo angena ngokukhawuleza kwingobozi yemodyuli uye kwi-nozzle yemodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 265mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 190mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 493mm |
| Ukusinda okushiyekile | 3kg |