Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca umaleko ongaphezulu, Ingobozi yokucoca umaleko ophakathi, Irakhi yengobozi yokucoca umaleko ongaphezulu, Irakhi yengobozi yokucoca umaleko ophakathi, Ingobozi yemodyuli yomaleko ongaphezulu, Ingobozi yemodyuli yomaleko ophakathi
Ifakwe kwisixhobo sokuhlamba esinamaleko amabini okanye amathathu, ifakwe kwiimodyuli ezahlukeneyo zokujova, iiglasi zelebhu ezisetyenziswa kwakhona, iiseramikhi, iiplastiki, intsimbi engatyiwayo njalo njalo.
| Izinto eziphathekayo | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Umbala | Intsimbi engatyiwayo ethe tyaba |
| Irola yomsebenzi | Ntandathu |
| Umlawuli wesikhundla | Mbini |
| Isiqapheli sebhasikithi | Nye |
| Ifreyimu yebhasikithi yokutyhala ngokucinezela | 550mm |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
Irakhi yebhasikithi enoqhagamshelo lwemodyuli
Igumbi lokucoca eliphuma ngesandla kunye negumbi lokucoca eliphuma ngesandla
Ukuthwala isikhokelo sensimbi engagqwali kumacala omabini
Faka amanzi ngokukhawuleza, uhlambe amanzi usuka ngasemva kwesikhokelo segumbi uye kwimodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 140mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 536mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 562mm |
| Ukusinda okushiyekile | 3.35kg |