Umzuzu-1
Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca umaleko osezantsi, irakhi yengobozi yokucoca umaleko osezantsi, Ingobozi yemodyuli yomaleko osezantsi
Ifakwe kwisixhobo sokuhlamba esinomgangatho omnye, ophindwe kabini okanye ophindwe kathathu, ifakwe kwiimodyuli ezahlukeneyo zokujova, iiglasi zelebhu ezisetyenziswa kwakhona, iiseramikhi, iiplastiki, intsimbi engatyiwayo njalo njalo.
| Izinto eziphathekayo | 316LSintsimbi engenasici |
| Umbala | Intsimbi yeMatteStainless |
| Irola yomsebenzi | Sibhozo |
| Umlawuli wesikhundla | Mbini |
| Ifreyimu yebhasikithi yokutyhala ngokucinezela | 550mm |
Igumbi lokucoca eliphuma ngesandla kunye negumbi lokucoca eliphuma ngesandla
Faka ingqokelela esezantsi yomatshini wokucoca
Phatha zonke iintlobo zeetreyi ze-mesh kunye nazo zonke iintlobo zee-inserts zebhasikithi
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 79mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 529mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 546mm |
| Ukusinda okushiyekile | 2kg |