Umzuzu-1
Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca umaleko osezantsi, irakhi yengobozi yokucoca umaleko osezantsi, Ingobozi yemodyuli yomaleko osezantsi
Ifakwe kwisixhobo sokuhlamba esinomgangatho omnye, ophindwe kabini okanye ophindwe kathathu, ifakwe kwiimodyuli ezahlukeneyo zokujova, iiglasi zelebhu ezisetyenziswa kwakhona, iiseramikhi, iiplastiki, intsimbi engatyiwayo njalo njalo.
| Izinto eziphathekayo | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Umbala | Intsimbi engatyiwayo ethe tyaba |
| Irola yomsebenzi | Sibhozo |
| Umlawuli wesikhundla | Mbini |
| Ifreyimu yebhasikithi yokutyhala ngokucinezela | 550mm |
Yahlulwe yaba ziingqimba ezimbini ukuze kulayishwe itreyi ye-mesh
Ingalo yokutshiza ejikelezayo eyakhelwe ngaphakathi
Igumbi lokucoca eliphuma ngesandla kunye negumbi lokucoca eliphuma ngesandla
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 226mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 529mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 569mm |
| Ukusinda okushiyekile | 5.6kg |