Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca inaliti, irakhi yengobozi yokucoca inaliti, imodyuli yenaliti
Isetyenziselwa ukucoca izinto zeglasi zelebhu, ezifana neflaski ye-erlenmeyer, iflaski engunxantathu, iflaski esezantsi ejikelezileyo, iflaski esezantsi ethe tyaba, iflaski yevolumu, nesilinda yokulinganisa.
| Izinto eziphathekayo | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Umbala | Intsimbi engatyiwayo ethe tyaba |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
| Impumlo yokufaka inaliti | ф6mmxH230mm |
| Inani leempumlo | 10pcs |
| Isibambi somnqamlezo | 10pcs |
Irakhi yebhasikithi yokucoca imodyuli yohlobo lwenaliti ene-port yokudibanisa
Layisha ngasekhohlo nasekunene kwebhasikithi yemodyuli
Faka amanzi acocekileyo angena ngokukhawuleza kwingobozi yemodyuli uye kwi-nozzle yemodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 249mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 140mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 482mm |
| Ukusinda okushiyekile | 0.8kg |
Isiqinisekiso
I-Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
I-XPZ yinkampani ehamba phambili kwimveliso yokuhlamba iiglasi zelebhu, ekwiSixeko saseHangzhou, kwiPhondo laseZhejiang, eTshayina. I-XPZ igxile kuphando, ukuvelisa kunye nokurhweba nge-automatic glassware washer esetyenziswa kwi-Bio-pharma, kwiMpilo yezonyango, kwindawo yokuhlolwa komgangatho, ekubekweni esweni kokutya, nakwintsimi ye-petrochemical.
I-XPZ izimisele ukunceda ekusombululeni zonke iintlobo zeengxaki zokucoca. Singabathengisi abaphambili kwiingcali zokuhlola zaseTshayina kunye namashishini eekhemikhali, okwangoku uphawu lwe-XPZ lusasazeke nakwamanye amazwe amaninzi, njenge-India, i-UK, iRashiya, iSouth Korea, i-Uganda, iPhilippines njl., i-XPZ ibonelela ngezisombululo ezidibeneyo ezisekelwe kwimfuno eyenzelwe wena, kubandakanya ukukhethwa kwemveliso, ukufakelwa kunye noqeqesho lokusebenza njl.
Siza kuqokelela inzuzo engakumbi yeshishini ukubonelela ngeemveliso ezintsha ezikumgangatho ophezulu kunye nenkonzo egqwesileyo, ukugcina ubuhlobo bethu bexesha elide.
Ifektri yeXPZ

Umboniso

