Singasoloko sibanelisa abathengi bethu abahloniphekileyo ngomgangatho wethu olungileyo, ixabiso elihle kunye nenkonzo entle ngenxa yokuba singoochwephesha ngakumbi kwaye sisebenza nzima kwaye sikwenza ngendlela engabizi kakhulu kwi-China Kitchen Craft Kitchen Trolley on Wheels standard ene-3 Vegetable Baskets Rattan Wicker, Sinamathela kwi-“Services of Standardization, to compliance the Demands of Customers”.
Sinokuhlala sibanelisa abathengi bethu abahloniphekileyo ngomgangatho wethu olungileyo, ixabiso elihle kunye nenkonzo entle ngenxa yokuba sinobuchule ngakumbi kwaye sisebenza nzima kwaye sikwenza oko ngendlela engabizi kakhulu.Ixabiso leRekhi yoBoniso yaseTshayina kunye neSakhelo soBonisoNgenxa yokutshintsha kweendlela kweli candelo, sizibandakanya kurhwebo lweempahla ngemizamo yokuzinikela kunye nokugqwesa kulawulo. Sigcina iishedyuli zokuhanjiswa ngexesha elifanelekileyo, uyilo olutsha, umgangatho kunye nokungafihlisi kubathengi bethu. Injongo yethu kukubonelela ngezisombululo ezisemgangathweni ngexesha elimiselweyo.
Umzuzu-1
Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca umaleko osezantsi, irakhi yengobozi yokucoca umaleko osezantsi, Ingobozi yemodyuli yomaleko osezantsi,
Ifakwe kwisixhobo sokuhlamba esinomgangatho omnye, ophindwe kabini okanye ophindwe kathathu, ifakwe kwiimodyuli ezahlukeneyo zokujova, iiglasi zelebhu ezisetyenziswa kwakhona, iiseramikhi, iiplastiki, intsimbi engatyiwayo njalo njalo.
| Izinto eziphathekayo | 316LSintsimbi engenasici |
| Umbala | Intsimbi yeMatteStainless |
| Irola yomsebenzi | Sibhozo |
| Umlawuli wesikhundla | Mbini |
| Ifreyimu yebhasikithi yokutyhala ngokucinezela | 550mm |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
Irakhi yebhasikithi enoqhagamshelo lwemodyuli
Igumbi lokucoca eliphuma ngesandla kunye negumbi lokucoca eliphuma ngesandla
Ifakwe kuzo zombini izikhokelo zentsimbi engagqwaliyo
Faka amanzi ngokukhawuleza, uhlambe amanzi usuka ngasemva kwesikhokelo segumbi uye kwimodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 158mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 528mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 566mm |
| Ukusinda okushiyekile | 3kg |