Iikowuteshini ezikhawulezayo nezibalaseleyo, abacebisi abanolwazi ukukunceda ukhethe isisombululo esifanelekileyo esifanela zonke iimfuno zakho, ixesha elifutshane, isiphatho somgangatho ofanelekileyo kunye neemveliso kunye neenkonzo ezizodwa zokuhlawula kunye nokuthumela kwi-OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module, Siyakwamkela ukuba ujonge iyunithi yethu yokuvelisa kwaye ujonge phambili ekudaleni ubudlelwane boshishino obamkelekileyo nabathengi ekhaya lakho nakwamanye amazwe kufutshane nexesha elide.
Iikowuteshini ezikhawulezayo nezibalaseleyo, abacebisi abanolwazi ukukunceda ukhethe isisombululo esifanelekileyo esifanela zonke iimfuno zakho, ixesha elifutshane, isiphatho somgangatho ofanelekileyo kunye neemveliso kunye neenkonzo ezizodwa zokuhlawula kunye nokuthumela imicimbi yeenkonzo.Imodyuli ye-LED yaseTshayina, Imodyuli yokujova, Sisoloko sidala ubuchwepheshe obutsha ukuze kube lula ukuvelisa, kwaye sinikeze iimpahla ngamaxabiso akhuphisanayo kunye nomgangatho ophezulu! Ukwaneliseka kwabathengi yeyona nto iphambili kuthi! Ungasivumela ukuba sazi ingcamango yakho yokuphuhlisa uyilo olulodwa lwemodeli yakho ukuthintela iindawo ezininzi ezifanayo kwimarike! Siza kubonelela ngenkonzo yethu engcono ukwanelisa zonke iimfuno zakho! Qiniseka ukuba unxibelelana nathi ngoko nangoko!
Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca inaliti, irakhi yengobozi yokucoca inaliti, imodyuli yenaliti
Isetyenziselwa ukucoca izinto zeglasi zelebhu, ezifana neflaski ye-erlenmeyer, iflaski engunxantathu, iflaski esezantsi ejikelezileyo, iflaski esezantsi ethe tyaba, iflaski yevolumu, nesilinda yokulinganisa.
| Izinto eziphathekayo | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Umbala | Intsimbi engatyiwayo ethe tyaba |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
| Impumlo yokufaka inaliti | ф6mmxH220mm |
| Inani leempumlo | 8pcs |
| Inani labanini | 8pcs |
| Ukubeka iziqwenga zentwasahlobo kwindawo yazo | 8pcs |
| Ukwaleka kwabanini | PA |
Irakhi yebhasikithi yokucoca imodyuli yohlobo lwenaliti ene-port yokudibanisa
Layisha ngasekhohlo nasekunene kwebhasikithi yemodyuli
Faka amanzi acocekileyo angena ngokukhawuleza kwingobozi yemodyuli uye kwi-nozzle yemodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 253mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 140mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 488mm |
| Ukusinda okushiyekile | 0.9kg |