Qhubeka uphucula, ukuqinisekisa umgangatho wempahla ngokuhambelana neemfuno zemarike kunye nomgangatho wabathengi. Inkampani yethu inenkqubo yokuqinisekisa umgangatho ophezulu eyenzelwe uhlolo lomgangatho we-202L CE Certified Freestanding 1-3 Layers Fully Automatic Layers Lab Glassware Washer ene-Drying, imbono yethu kukuba "Amaxabiso afanelekileyo, ixesha lokuvelisa eliphantsi kunye nenkonzo engcono kakhulu" Sinethemba lokusebenzisana nabathengi abaninzi ukuze siphucule umgangatho kunye neenzuzo ezifanayo.
Qhubeka nokuphucula umgangatho wempahla, ukuqinisekisa ukuba umgangatho wempahla uhambelana neemfuno zemarike kunye nemigangatho yabathengi. Inkampani yethu inenkqubo yokuqinisekisa umgangatho ophezulu eyenzelwe ngokweneneUmtshini wokuhlamba kunye nowomisa iiglasi zelebhu yaseTshayina kunye nomtshini wokuhlamba iibhotile zelebhu, ngoku sinomgca opheleleyo wemveliso yezinto, umgca wokuhlanganisa, inkqubo yokulawula umgangatho, kwaye okona kubaluleke kakhulu, ngoku sinetekhnoloji yeepatenti ezininzi kunye neqela elinamava lobuchwephesha kunye nemveliso, iqela leenkonzo zokuthengisa eliyingcali. Ngazo zonke ezo zibonelelo, siza kudala "uphawu oludumileyo lwamazwe ngamazwe lwee-monofilaments ze-nylon", kwaye sisasaze izisombululo zethu kuzo zonke iikona zehlabathi. Besiqhubeka sihamba kwaye sizama konke okusemandleni ethu ukukhonza abathengi bethu.

| Ipharamitha esisiseko | |
| Ubushushu bokusebenza | 5-40ºC |
| Amandla e-elektroniki | 220V/50Hz okanye 380V/50Hz |
| Ucingo lombane | 2m/5*10m2 |
| Amandla okufudumeza | 4KW/9KW |
| Amandla apheleleyo | 5KW/11KW |
| Igumbi lokuhlamba impahla | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Iphaneli yangaphandle | Intsimbi engagqwaliyo engama-304 |
| Umthamo | 3202L |
| Impompo yePeristaltic | Iziqwenga ezi-4 |
| Iinkqubo | I-36 emiselweyo, ngaphezu kwe-100 eyenziwe ngokwezifiso |
| Ubushushu bokuhlamba | ukuya kuthi ga kwi-95ºC |
| Izibuko le-RS 232 | Ukudlulisa ulwazi lwedatha ukusuka kwi-washer |
| Isikrini esibanjwayo | Isikrini sombala se-7″ |
| Ubukhulu bangaphandle | Ubushushu/Ubushushu: 990*612*750mm |
| Ubunzima | 120KG |
| Inzwa yobushushu | I-PT1000 |
| Uqhagamshelo lwe-intanethi luyafumaneka | |
| Ifestile ebonakalayo emnyango | |
| Inkqubo yokujonga ukuhanjiswa kombane ukuze kuhlanjululwe | |
| Ipompo yokunyusa amanzi acocekileyo iyafumaneka | |
| I-condenser yomphunga esebenza kakuhle kakhulu | |
Intshayelelo yomsebenzi
1. Ukhetho lokulibazisa ukuqala: Ukuhlamba okumiselweyo ngokubala okanye ukulungisa ixesha
2. Umsebenzi ukhuselwe ngamanqanaba ahlukeneyo egama lokugqitha
3. Inkqubo yoLawulo: Ulawulo lwekhompyutha encinci, i-RS485, i-Opto-couplers yokwahlulwa, i-chip yokuqala engeniswe ngaphandle, i-signal remote transmission ikhuselwe.
4. Inkqubo yomnyango ozenzekelayo
5. Inkqubo yokujikeleza: Umsebenzi wokuqalisa i-frequency eguquguqukayo Ukuhamba kwepompo yokujikeleza: 0-600L/min Ukubeka iliso kuxinzelelo kunye nokuhlamba i-antifoam ukuqinisekisa ukucoca ngokufanelekileyo Ingalo yokutshiza nge-speed monitor ukuze kubekho isithintelo se-alamu
6. Inkqubo yokucoca irakhi: Irakhi yokucoca inokutshintshwa kuyo nayiphi na inqanaba. Ukuguquguquka kweendawo zokuhlamba ngenaliti ezininzi kunye neebhasikithi ezitshintshanayo. Ii-inlets zamanzi ezingaphezu kwezintathu ezinevalvu evaliweyo ngokuzenzekelayo. Ukuchongwa ngokuzenzekelayo kwibhaskithi kunye nokulawula ukuhamba kwamanzi
7. Ukuphakama komthamo: Ukuphakama kokucoca okukwinqanaba elinye: 70cm Ukuphakama kokucoca kumanqanaba amabini: 46cm Ukuphakama kokucoca kumanqanaba amathathu: 17cm
I-Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd
I-XPZ ngumvelisi ophambili we-laboratory glassware washer, ekwiSixeko saseHangzhou, kwiPhondo laseZhejiang, eChina. I-XPZ igxile kuphando, ukuvelisa kunye nokurhweba nge-automatic glassware washer esetyenziswa kwi-Bio-pharma, kwiMpilo yezonyango, kwindawo yokuhlolwa koMgangatho, ekubekweni esweni kokutya, nakwintsimi ye-petrochemical.
I-XPZ izimisele ukunceda ekusombululeni zonke iintlobo zeengxaki zokucoca. Singabathengisi abaphambili kwiingcali zokuhlola zaseTshayina kunye namashishini eekhemikhali, okwangoku uphawu lwe-XPZ lusasazeke nakwamanye amazwe amaninzi, njenge-India, i-UK, iRashiya, iSouth Korea, i-Uganda, iPhilippines njl., i-XPZ ibonelela ngezisombululo ezidibeneyo ezisekelwe kwimfuno eyenzelwe wena, kubandakanya ukukhethwa kwemveliso, ukufakelwa kunye noqeqesho lokusebenza njl.
Siza kuqokelela inzuzo engakumbi yeshishini ukubonelela ngeemveliso ezintsha ezikumgangatho ophezulu kunye nenkonzo egqwesileyo, ukugcina ubuhlobo bethu bexesha elide.

Umboniso


Qhubeka uphucula, ukuqinisekisa umgangatho wempahla ngokuhambelana neemfuno zemarike kunye nomgangatho wabathengi. Inkampani yethu inenkqubo yokuqinisekisa umgangatho ophezulu eyenzelwe uhlolo lomgangatho we-202L CE Certified Freestanding 1-3 Layers Fully Automatic Layers Lab Glassware Washer ene-Drying, imbono yethu kukuba "Amaxabiso afanelekileyo, ixesha lokuvelisa eliphantsi kunye nenkonzo engcono kakhulu" Sinethemba lokusebenzisana nabathengi abaninzi ukuze siphucule umgangatho kunye neenzuzo ezifanayo.
Uhlolo loMgangatho lweUmtshini wokuhlamba kunye nowomisa iiglasi zelebhu yaseTshayina kunye nomtshini wokuhlamba iibhotile zelebhu, ngoku sinomgca opheleleyo wemveliso yezinto, umgca wokuhlanganisa, inkqubo yokulawula umgangatho, kwaye okona kubaluleke kakhulu, ngoku sinetekhnoloji yeepatenti ezininzi kunye neqela elinamava lobuchwephesha kunye nemveliso, iqela leenkonzo zokuthengisa eliyingcali. Ngazo zonke ezo zibonelelo, siza kudala "uphawu oludumileyo lwamazwe ngamazwe lwee-monofilaments ze-nylon", kwaye sisasaze izisombululo zethu kuzo zonke iikona zehlabathi. Besiqhubeka sihamba kwaye sizama konke okusemandleni ethu ukukhonza abathengi bethu.