Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca engenazitofo
Ifanelekile kwimibhobho enomlomo obanzi, iikomityi zokulinganisa, njl.njl.
| Izinto eziphathekayo | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Umbala | Intsimbi engatyiwayo ethe tyaba |
| Iiclamps ezincinci zasentwasahlobo | 18 |
| Ubude | 105mm |
| Isithuba | 60mm |
| Iiclamp ezinkulu zasentwasahlobo | 10 |
| Ubude | 175mm |
| Isithuba | 60mm |
Imodyuli yebhasikithi
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 186mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 220mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 445mm |
| Ukusinda okushiyekile | kg |