Umzuzu-1
Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca umaleko osezantsi, irakhi yengobozi yokucoca umaleko osezantsi, Ingobozi yemodyuli yomaleko osezantsi,
Ifakwe kwisixhobo sokuhlamba esinomgangatho omnye, ophindwe kabini okanye ophindwe kathathu, ifakwe kwiimodyuli ezahlukeneyo zokujova, iiglasi zelebhu ezisetyenziswa kwakhona, iiseramikhi, iiplastiki, intsimbi engatyiwayo njalo njalo.
| Izinto eziphathekayo | 316LSintsimbi engenasici |
| Umbala | Intsimbi yeMatteStainless |
| Irola yomsebenzi | Sibhozo |
| Umlawuli wesikhundla | Mbini |
| Ifreyimu yebhasikithi yokutyhala ngokucinezela | 550mm |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Irakhi yebhasikithi enoqhagamshelo lwemodyuli
Igumbi lokucoca eliphuma ngesandla kunye negumbi lokucoca eliphuma ngesandla
Ifakwe kuzo zombini izikhokelo zentsimbi engagqwaliyo
Faka amanzi ngokukhawuleza, uhlambe amanzi usuka ngasemva kwesikhokelo segumbi uye kwimodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 148mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 531mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 577mm |
| Ukusinda okushiyekile | 3kg |
isiqinisekiso