Umatshini (Ufanelekile kwiimodeli zomatshini)
Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F2
Ingobozi yokucoca umaleko ongaphezulu, Ingobozi yokucoca umaleko ophakathi, Irakhi yengobozi yokucoca umaleko ongaphezulu, Irakhi yengobozi yokucoca umaleko ophakathi, Ingobozi yemodyuli yomaleko ongaphezulu, Ingobozi yemodyuli yomaleko ophakathi
Ifakwe kwisixhobo sokuhlamba esinamaleko amabini okanye amathathu, ifakwe kwiimodyuli ezahlukeneyo zokujova, iiglasi zelebhu ezisetyenziswa kwakhona, iiseramikhi, iiplastiki, intsimbi engatyiwayo njalo njalo.
| I-Mterical | Intsimbi engagqwaliyo engama-316L |
| Umbala | Intsimbi yeMatteStainless |
| Irola yomsebenzi | Ntandathu |
| Umlawuli wesikhundla | Mbini |
| Isiqapheli sebhasikithi | Nye |
| Ifreyimu yebhasikithi yokutyhala ngokucinezela | 550mm |
Ingalo yokutshiza ejikelezayo eyakhelwe ngaphakathi
Igumbi lokucoca eliphuma ngesandla kunye negumbi lokucoca eliphuma ngesandla
Ukuthwala isikhokelo sensimbi engagqwali kumacala omabini
Faka amanzi ngokukhawuleza, uhlambe amanzi usuka ngasemva kwesikhokelo segumbi uye kwimodyuli nganye yokujova
Ingafakwa iibhaskithi ezisetyenziselwa iibhotile ezicocekileyo ezibanzi
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 139mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 529mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 574mm |
| Ukusinda okushiyekile | 3.7kg |
Isiqinisekiso
I-Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
I-XPZ yinkampani ehamba phambili kwimveliso yokuhlamba iiglasi zelebhu, ekwiSixeko saseHangzhou, kwiPhondo laseZhejiang, eTshayina. I-XPZ igxile kuphando, ukuvelisa kunye nokurhweba nge-automatic glassware washer esetyenziswa kwi-Bio-pharma, kwiMpilo yezonyango, kwindawo yokuhlolwa komgangatho, ekubekweni esweni kokutya, nakwintsimi ye-petrochemical.
I-XPZ izimisele ukunceda ekusombululeni zonke iintlobo zeengxaki zokucoca. Singabathengisi abaphambili kwiingcali zokuhlola zaseTshayina kunye namashishini eekhemikhali, okwangoku uphawu lwe-XPZ lusasazeke nakwamanye amazwe amaninzi, njenge-India, i-UK, iRashiya, iSouth Korea, i-Uganda, iPhilippines njl., i-XPZ ibonelela ngezisombululo ezidibeneyo ezisekelwe kwimfuno eyenzelwe wena, kubandakanya ukukhethwa kwemveliso, ukufakelwa kunye noqeqesho lokusebenza njl.
Siza kuqokelela inzuzo engakumbi yeshishini ukubonelela ngeemveliso ezintsha ezikumgangatho ophezulu kunye nenkonzo egqwesileyo, ukugcina ubuhlobo bethu bexesha elide.
Ifektri yeXPZ

Umboniso

