Umzuzu-1
Uzuko-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ingobozi yokucoca umaleko osezantsi, irakhi yengobozi yokucoca umaleko osezantsi, Ingobozi yemodyuli yomaleko osezantsi,
Ifakwe kwisixhobo sokuhlamba esinomgangatho omnye, ophindwe kabini okanye ophindwe kathathu, ifakwe kwiimodyuli ezahlukeneyo zokujova, iiglasi zelebhu ezisetyenziswa kwakhona, iiseramikhi, iiplastiki, intsimbi engatyiwayo njalo njalo.
| Izinto eziphathekayo | 316LSintsimbi engenasici |
| Umbala | Intsimbi yeMatteStainless |
| Irola yomsebenzi | Sibhozo |
| Umlawuli wesikhundla | Mbini |
| Ifreyimu yebhasikithi yokutyhala ngokucinezela | 550mm |
| Ububanzi bojongano olukhawulezayo | 32mm |
Irakhi yebhasikithi enoqhagamshelo lwemodyuli
Igumbi lokucoca eliphuma ngesandla kunye negumbi lokucoca eliphuma ngesandla
Ifakwe kuzo zombini izikhokelo zentsimbi engagqwaliyo
Faka amanzi ngokukhawuleza, uhlambe amanzi usuka ngasemva kwesikhokelo segumbi uye kwimodyuli nganye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ubude nge-mm | 139mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi nge-mm | 529mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ubunzulu nge-mm | 570mm |
| Ukusinda okushiyekile | 3kg |

Inkampani yeXPZ
I-Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
I-XPZ yinkampani ehamba phambili kwimveliso yokuhlamba iiglasi zelebhu, ekwiSixeko saseHangzhou, kwiPhondo laseZhejiang, eTshayina. I-XPZ igxile kuphando, ukuvelisa kunye nokurhweba nge-automatic glassware washer esetyenziswa kwi-Bio-pharma, kwiMpilo yezonyango, kwindawo yokuhlolwa komgangatho, ekubekweni esweni kokutya, nakwintsimi ye-petrochemical.
I-XPZ izimisele ukunceda ekusombululeni zonke iintlobo zeengxaki zokucoca. Singabathengisi abaphambili kwiingcali zokuhlola zaseTshayina kunye namashishini eekhemikhali, okwangoku uphawu lwe-XPZ lusasazeke nakwamanye amazwe amaninzi, njenge-India, i-UK, iRashiya, iSouth Korea, i-Uganda, iPhilippines njl., i-XPZ ibonelela ngezisombululo ezidibeneyo ezisekelwe kwimfuno eyenzelwe wena, kubandakanya ukukhethwa kwemveliso, ukufakelwa kunye noqeqesho lokusebenza njl.
Siza kuqokelela inzuzo engakumbi yeshishini ukubonelela ngeemveliso ezintsha ezikumgangatho ophezulu kunye nenkonzo egqwesileyo, ukugcina ubuhlobo bethu bexesha elide.
Ifektri yeXPZ

Umboniso

